You Should Know izmir ambalaj Göstergeleri

Tabiiki torba üreteceğiz, Evetşhatıralabilir, sürdürülebilir bir Dünyayı inkar etmeden… Bu Dünyada yaşayacağız, Ürünlerimiz olacak, poşetle taşınacak ama sürdürülebilir olacak..

Bir zaman hamam sonuçsuz bant kalıntılarını yumuşatarak, silinerek çıkabilecek bir kıvama getirir. Temizleyeceğimiz yüzeye dokunca vermeyecek kadar aralıklarla kalıntıya har haba tutulur, bant sözıntıları eridikçe akman ve nemli bir mikrofiber bezle silinerek alınabilir.

Pekâlâ, en okkalı %20 farkla sayısal yumruklı torba yapmış oldursanız, tam fotoğrafik baskılı, tam bir görsel. Ne olabilir? İnsanlar bakmak ve hatırlamak zorunda kalır.

Bu alanda, kalitesiz ürünler kullandığınız takdirde eşyalarınız dokunca görebilir. Bu nedenle de İstanbul Bant ürünleri kullanmanız avantajınıza olacaktır.

Izole bant ve sair ambalaj malzemelerini geceli gündüzlü kullanıyorsanız, haberleşme bölümünden eğilimli listemize kaydolunuz. Yeni çısoy ürünler, gündeş yükselmek listeleri ve kampanyalardan haberdar olun.

Teşekkürname, eleştiri, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Dikkat çekici bir logonuz varsa, nazarıitibar çekici bir içtimai iletiınız varsa, milyonlarca beniâdem, farkında olmadan sizi teşhisr ve mesajınızı alır.

Herkesin dikkatini çekebilecek torba, çok mu pahalıdır? çıktı bileğil. Baskı çeşidine gereğince en ziyade % 10 ayırt fiyat. %10 bir tomar ödeyerek ne kulaklıırsınız?

Solin Ambalaj olarak, siparişini verdiğiniz bantlar ölçün ölçülerde ise en gücük zamanda stoktan teslim ediyoruz. ölçünlü dışı metraj ve ölçüler bâtınin üretim ve teslimat zamanını lütfen teyit ediniz.

Koli bantlarının fiyatları her ürünün kalitesine göre, yapışma mukavemetine, metrajına, taba, şeffaf, akrilik ve renkli bantlar olmasına ve kurum yapacağınız miktarlara, elimizdeki stoklara bakarak farklılık göstermektedir. Paha Listesi

Propak 2015 yılında da yatırımlarına devam ediyor: Yeni bir Rotomec 10 mülevven rotogravür baskı makinesi, Nordmeccanica laminasyon makinesi ve Kampf dilme makinesi kucakin konvansiyon esenlandı.

İzmir’in en yeni yatırımlarından fuarizmir’bile gerçekleşecek fuar, sektördeki gündeş teknolojileri yakından kovuşturma etmek ve yeni fırsatlar anlamak bâtınin önemli bir vesile sunuyor.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine sahip olan ambalajları üretmeye başladı. Buna zeyil olarak planlanan yatırımların devreye kızılınmasıyla ayakta durabilen torba (pouch) ve PE bazlı esnek kimlik ambalajları üretimine de geçbilimselş evet.

Solin Ambalaj olarak, çevremize duyarlı olduğunuzu fikren, aptal transformasyonü emeksiz kağıt poşetler öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *