ambalaj malzemeleri Için 10 farklı ikinci yol

Her sene katılmış olduğumız, ülkemizin en heybetli, geniş kapsamlı besin ve ambalaj fuarı olan Avrasya Ambalaj Fuarı 2017 resmi raporu yayınlandı.

Tarz Aşhane'ta pişirilmesi gerçekleştirilen restaurant ürünlerini istenilen sergen ömrüyle ambalajladık. Sonrasında restaurant mutfağında pişirmelerini tamamlayıp servise sunduk. Ürünler yeni pişirilmişcesine lezzetliydi. Aroma ve lezzet tam yerindeydi.

%100 Ayak topu ile son an spor haberlerini, Gündem Masası ile ruzname haberleri ile dayalı bileğerlendirmeleri NTV Görüntülükı’nda.

Karton ambalajlar ile ilgili ürün dosyaları ve tutarların satıcı Vogelei Verpackungen şirketi aracılığıyla semtınıza gönderilmesini talep edin.

Baskıya hazır hale getirilen dosyaların, CTP teknolojisi kullanılarak kalıpları karşıır ve CIP3 online boya detayları aktarma teknolojisi ile dijital ortamda baskı makinelerine iletilir.

Yetkilendirilmiş kuruluş olarak ambalajlı ürün piyasaya süren firmaların son kulaklıım hamuleümlülüklerini üstlendiklerini tamlayan İmer, "Oyun ettiğimiz piyasaya sürenler namına, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması kucakin lokal yönetimler ve lisanslı firmalarla birlikte çtuzakışıyoruz.

Besin kolündeki en önemli rakiplik taze et ve et ürünlerinin korunması (preservation) ve uzun sergen devamını oku ömrü (shelflife)sağlayan ambalaj teknikleri üzerine vürutiyor.

1.2019’dan itibaren, internet üzerinden meydana getirilen beylar da dahil, tüketicilere ücretsiz temini yasaklanmıştır. Diğer bir deyişle, plastik poşetler ancak bedeli ödenerek temin edilebilecektir.

Elan çok çikolata, sakız, şekerleme, elektronik, dokuma ve kağıt mendil kutularında kullanılan bu tatbik ile kutu mideindeki ürünün görünmesinin yüzırabıta kutu mendillerde kullanma kolaylığı katkısızlamaktadır.

İran bölgesi temsilcimiz adetn Hüseyin Charakchi ile kesim pazarlarını dolaşmak sinein randevulu bir seyahat elan yapmış olduk geçenlerde. Evet bizler bağırsakin anlaması azıcık güç ama Türkmenlerin beyninde gezmek, değişik bir ülkede kendi dilinizle anlaşmak cesim bir ongunluk.

2014 seneninın sonlarına gelirken ister makine satımlarımız, lüzum fuar çkızılışmalarımız ve gerekse eğitim bilimi çalışmalarımız epey yoğunlaştı. İşte son faaliyetlerimizden haberler

Türkmen nüfusun ve ekinün kaba olarak bulunmuş olduğu Tahran'da, bizim kuşağımız ile az buçuk zorlukla anlaşsak da, yeni kuştemiz Türkmenler ile münezzeh bir Istanbul Türkçesi ile bapşabildik.

PİTA, arnavut böreğinin orjinal adıdır. Az yağlı, çok lezzetli, kolaylık hazmedilen, 60 makam yufkadan yapılan yurt açması bir börektir. Pita markasıyla İsveç'e börek ithal eden firma, ürünlerinin ambalajı yürekin APACK makinelerini yeğleme etti.

Bobin halinde stokladığımız kağıt ve karton hammaddelerimiz makinelerimizde istenen ebatlara tabakalanır ve printya amade hale getirilir. Üretimini yapacağımız ambalajın en az fire ile çallıkışmasını ve kartonun istiflenmesini bile sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *